www.anadolubacatemizleme.com bir "Anadolu Teknik" iştirakidir. Gücünü genç, dinamik ve profesyonel ekibinden alan Anadolu teknik, sektörün en taze kanı olarak siz değerli müşterilerine en kusursuz hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında ıstanbul Ümraniye’de kurulmuştur.2 yıllık zaman zarfında sektördeki eksik ve yanlışları tespit edip 2015 yılının başından itibaren sektöre yeni bir ivme kazandırmak amacıyla yapılandırılmıştır.

Bugün her türlü baca temizliğ ve yağlı kanal temizliği yapan firmamız, birikim ve tecrübesiyle sektörde adı duyulmuş birçok firmadan daha iddialı konumdadır. Sadece ihtiyaçlarınızı deneyimli personellerimiz ile paylaşarak farkımızı en kısa zamanda hissedebilirsiniz.

Sektördeki birçok firmanın yeniden yapılanmasında rol alan, çevre güvenliği ve sağlığı, iş ve işçi güvenliği ve sağlığı konularında uzman olan "Anadolu Teknik" siz değerli iş ortaklarımıza her konuda çözüm ortağı olmaya devam edecektir. "Siz Sorunu Söyleyin, Çözümü Birlikte Bulalım" felsefesi ile her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.